Hakkımızda

iphone-ekran-tamiriGünümüz dünyasından internet ve akıllı telefonlar insanların hayatında çok önemli bir yere girdiler. Akıllı telefon teknolojisi ve diğer mobil cihazların kullanımının artmasıyla birlikte internetinde kullanımı daha da artmıştır. Bu da mobil kavramını hayatımıza girmesine vesile olmuştur. Artık insanlar son teknoloji cihazlarla birlikte internete günün her anı girmektedirler. Mobil cihazlar internet konusunda bilgisayarlardan farklı bir algoritmaya sahiptir. Samsung ve iPhone’nin ne kadar geliştiği ve kullanıldığı bilinmektedir. Bu cihazları kullanan insanların bilgisayarlara olan ihtiyaçları azalmaktadır. Dijital dünyada teknolojiyi yakalamak kadar arıza ve teknik desteğinde de bir o kadar başarılı ve memnuniyetçi olmalısınız! Plus  Servis olarak satılan ithal ürünlerde satış sonrası desteği yine uygun fiyatlarla sunmakta ve başarılı bir performansı sergilemekteyiz!


Telefonunuzun Değeri Düşmesin!

  • Apple iPhone telefonunuzun ekranını Profesyonel şekilde INFRARED REWORK STATION ve UV Teknolojisi ile kızılötesisökülerek orjinal ekran ile değiştiriyoruz.
  • Evlerinde 1 tane dokunmatik değişimi yaparak servis gibi ilanlar veren saç kurutma makineleri ile cihazlara müdahale edenkişilere sağlam cihazınızı bozdurmayın.
  • Bugüne kadar yüzlerce  iPhone İpad ve Samsung ekran değişimini yapmış bulunmaktayız. Şirketimizi yerinde görebilirsiniz
  • İstanbul’da yaşıyorsanız firmamıza gelerek 1, 2 saat süre içerisinde onarımını yaptırarak teslim alabilirsiniz.
  • İstanbul dışındaysanız Yurt İçi Kargo ile anlaşmamız vardır.

PLUS SERVİS Kurum Kodu : 299491815 veya diğer kargo firmalarına iletişim sayfamızda  yazan adresimizi belirtirseniz sistemde otomatik çıkacaktır. Kargo ile gelen cihazınız aynı gün içerisinde yapılarak tekrardan aynı gün kargo gönderiminiz yapılacaktır.

%100 ORJİNAL IPHONE6 VE IPHONE6 PLUS EKRANLARI 759TL 549TL & Orjinal 6S Ekranı Orjinal 6S Plus Ekranı